прийом металобрухту

Прийом металобрухту в Тернополі

КомпанияАдрес и маршрут на картеТелефон (нажмите чтобы позвонить)
ПП "Метопал"Лозовецька 28а0686219827
Прийом металобрухтуПромислова, 200503772895
Максим-0975589536, 0665785244
Василь-0689906359
Олег-0976610453

Незважаючи на те, що вчені винайшли багато видів різноманітних пластмас (в тому числі, міцних та легких), від металів людство відмовлятися не планує. В тому числі, і завдяки досить таки непоганій екологічності. Щоб використовувати метали повторно їх можна здати в будь-який прийом металобрухту.

Средние цены на металлолом в Украине

МеталлЦена
Черный металл7,1 грн/кг
Медь230 грн/кг
Бронза, латунь135 грн/кг
Латунь, стружка125 грн/кг
Алюминий40 грн/кг
Нержавейка45 грн/кг
Свинец40 грн/кг
В таблице показаны средние цены на лом металлов по Украине состоянием на 16 февраля 2022 года. В каждом конкретном пункте приема они могут отличаться в одну или другую сторону.

Саме так, метали досить добре піддаються переробці. Тому, вироби, що зроблені з металів, зовсім не потрібно викидати на сміттєзвалища. Навпаки! У всьому місті та, більш того, у всій нашій країні досить добре розвинена ціла система пунктів, куди можна здати металолом, і отримати за це «живі» готівкові (чи безготівкові) гроші.

Причому, зазвичай, якщо вага наявного брухту перевищує визначений конкретною компанією поріг (наприклад, одну тонну), то клієнту навіть везти до пункту свій метал не доведеться! Приймальники самі приїдуть на вантажівці туди, куди їм буде сказано, щоби забрати металобрухт і розрахуватися згідно з визначеною вартістю за кг.

Від чого залежить ціна на металобрухт у місті Тернопіль.

  • кількість брухту у конкретній партії на одній точці. Чим більше вага — тим дорожче;
  • вид, відповідно до затвердженого держстандарту;
  • конкретна компанія, яка приймає металобрухт.

Адже ціна на мідь в Тернополі (як і на інший метал) не регулюються державою. Орієнтовний рівень, звичайно є для всіх, але він не фіксований — цілком можна здати металолом в Тернополі  як за більшою, так і за меншою вартістю, і це аж ніяк не буде порушенням якоїсь норми діючого законодавства України.

Здача різного металобрухту в Тернополі

Найбільш «загальна» класифікація включає в себе лише три основні пункти:

  • чорний;
  • кольоровий;
  • дорогоцінний.

А вже кожен з цих видів ділиться на «свої». В цілому ж існує аж навіть кілька десятків категорій.

Така суттєва складність пов’язана, в першу чергу, з тим, що , як відомо,сплави дуже змінюють свої властивості, в залежності від того, які саме компоненти і в якій кількості в них є.

Хоча, звичайно, все одно, стандарт дозволяє и сторонні домішки — але у чітко визначеній максимальній пропорції.

Наприклад, у складі так званого сантехнічного металобрухту (чавунна ванна, душовий піддон тощо) є чималий відсоток фтору. А в деяких інших видах фтор у такий кількості не допускається.

Тому що мало зібрати, розділити за категоріями і транспортувати металобрухт на металургійний комбінат. Далі починається вже саме переплавка, щоби виробити ті чи інші предмети — і тут стороні домішки аж ніяк не потрібні. Вони можуть дати готовому металу (і, звісно, предметам з нього) властивості, які для нього непотрібні і навіть можуть зашкодити нормальному використанню такого предмета. Тому прийом металобрухту – це досить важливий напрямок в економіці кожного міста, зокрема й Тернополя.