прийом металобрухту Львів

Прийом металобрухту у Львові.

КомпанияАдрес и маршрут на картеТелефон (нажмите чтобы позвонить)
ВторметПластова, 11а 0976543498
«Сиріус Захід»вулиця Грунтова, 50681818080
«Богдан-Лом»Персенківка, 20679863440
Пункт прийомуКоциловського, 150982517177
ВАВІАНЧорновола, 670676793138
West-RoadКараїмська, 11Б0673742067
МеттломВолодимира Великого, 10678514465
ПП «Корбіз»Володимира Великого, 180676743959

Люди, зазвичай, просто викидають все, що їм не потрібно у побуті, у сміттєві баки. А якщо мова йде про якісь великогабаритні предмети типу чавунних ванн чи холодильників, що вироблені ще за часів СРСР, то багато з наших співвітчизників лише ставлять такі речі біля сміттєвих баків, не думаючи про подальшу долю цих предметів. Насправді, потім вони, скоріше за все, опиняться в руках тих, хто хоче продати металобрухт.

Средние цены на металлолом в Украине

МеталлЦена
Черный металл7,1 грн/кг
Медь230 грн/кг
Бронза, латунь135 грн/кг
Латунь, стружка125 грн/кг
Алюминий40 грн/кг
Нержавейка45 грн/кг
Свинец40 грн/кг
В таблице показаны средние цены на лом металлов по Украине состоянием на 16 февраля 2022 года. В каждом конкретном пункте приема они могут отличаться в одну или другую сторону.

Організація переробки металів

По всьому місті, та навіть за його межами, є чимало спеціалізованих пунктів, бізнес власників яких — це прием металлолома у Львові. Такі пункти акумулюють у себе великі партії брухту, після чого дану цінну сировину ще раз ретельно сортують за типами — і відправляють вже на завод (головним чином, металургійний комбінат), який згодом дає різним непотрібним речам «друге життя».

Приміром, зі зламаного гайкового ключа можуть теж виготовити ключ, але вже інший — ним відчиняють замок. Доля подібних предметів, без сумніву, є вкрай цікавою. Можливо, навіть колись про цей процес знімуть захоплюючий фільм. Чи вже зняли.

Види металобрухту

Можливо, хтось думає, що увесь металобрухт є зовсім однаковим. Така собі величезна маса різноманітних деталей. Насправді це зовсім не так. Існує досить багато видів металобрухту. Найбільш загальна класифікація така:

  • чорний брухт;
  • кольоровий;
  • чи, навіть, дорогоцінний.

А вже кожен з цих видів має свої підвиди. Таку класифікацію повинен знати кожен співробітник пунктів прийому металу, що буде використовуватися вторинно. Ціна металобрухту у Львові залежить не тільки від самої назви металу (приміром, алюміній чи мідь), але й від того, до якого класу відноситься конкретна деталь.

Приміром. чавунна ванна, старий радіатор опалення, душовий піддон чи раковина — це так званий сантехнічний брухт. В його складі багато фосфору.

А деталі кузовів транспортних засобів відносяться вже до зовсім іншої категорії, яку ще називають жерстю. Це тонкий листовий брухт. До речі, здають його зараз дуже багато, через широке використання таких предметів. Але, у заводів-переробників тонкий листовий брухт користується не дуже активним попитом. Саме тому, продати металобрухт такого класу за високими цінами практично неможливо.

Змішування

Люди, що працюють на пунктах приймання металобрухту, займаються сортуванням сировини, яку до них приносять. Але, особливо, коли йде приймання великої партії, точно побачити і оглянути кожну деталь — неможливо. Тому, брухт різних типів все одно трохи змішується між собою. Це дозволяється, але у невеликій кількості.