Здача металобрухту в Рівному

Прийом металолому в Рівному

КомпанияАдрес и маршрут на картеТелефон (нажмите чтобы позвонить)
Прийом металобрухту Рівне Курчатовавул. Курчатова, 24 0673009322,
Пункт Прийомувулиця Князя Володимира 112 0976712710,
Прийом брухтувул. Соборна 370д 0503759735
Вторма-Ровновул. Біла 25а0362256001,
0362255381,
0362256210
Діма-0673738747
Степан-0686770607
Степан-0686770607
Роман-0679190388

Людина навчилася виробляти з руди метали дуже і дуже давно. А деякі з них взагалі не треба видобувати настільки важким способом. Для їх отримання є і більш простіші.

Средние цены на металлолом в Украине

МеталлЦена
Черный металл7,1 грн/кг
Медь230 грн/кг
Бронза, латунь135 грн/кг
Латунь, стружка125 грн/кг
Алюминий40 грн/кг
Нержавейка45 грн/кг
Свинец40 грн/кг
В таблице показаны средние цены на лом металлов по Украине состоянием на 16 февраля 2022 года. В каждом конкретном пункте приема они могут отличаться в одну или другую сторону.

Але всі прекрасно розуміють, що різноманітні використані предмети з металів (тобто металолом у Рівному) треба переробляти. Тим більше, що технології для цього є, вони не являють собою чогось вкрай надзвичайного.

Серед причин:

 • Здаючи непотрібні предмету у прийом металобрухту у Рівному ми зберігаємо сировину для наступних поколінь. Так, сировини (тої ж руди) в світі багато. Але, не будь-якої. І навіть вона може колись скінчитися.
 • Екологічність. Вкрай безвідповідальним є просте викидання сміття, що складається в тому числі, з металів, на звалища. Планета і так є дуже забрудненою, це є величезною проблемою, масштаби якої не треба ще збільшувати.
 • Прийом металобрухту в Рівному та подальша переробка — це вигідно, в тому числі, для металургійних підприємств. А здавачі, що теж важливо, отримують «живі» гроші за здану вторинну сировину.

Види металобрухту

Звичайно, що видів є дуже багато. Саме тому, наприклад, ціна металолому у Рівному на акумулятор і решітку від старого ліжка буде вкрай різною. Приймають їх окремо і не змішують. Хоча, звичайно, на підприємстві, куди привозять металобрухт, однією з перших операцій є саме сортування, і до того ж — максимально якісне.

Чорні метали

Їх у побуті ще називають «чорнухою». У такого металобрухту ціна за кг у Рівному, зазвичай, не є високою. Проте клієнти здають його дуже активно, тому що знайти непотрібні предметі, зроблені з чавуну чи сталі, зазвичай, не дуже важко.

 • Чавун. Цей метал є вкрай популярним — його можна без проблем здати у прийом металобрухту в місті Рівне. Радіатори опалення, старі ванни, посуд, решітки вікон та багато інших предметів виробляються саме з чавуну.
 • Сталь. Зазвичай люди здають різноманітні деталі автомобілів та інших машин, арматуру і проволоку. Також трапляються рейки, але, наприклад, у прийом металобрухту у місті Рівне на Курчатова можна здавати виключно за наявності документів, що підтверджують списання з обліку підприємства. Таке виключення з правил свого часу зроблене саме для рейок, щоб заподіяти крадіжкам залізничних колій.

Кольорові метали

Ціна за кілограм в даному випадку є значно вищою, аніж у чорних металів.

 • алюмінй;
 • мідь;
 • бронза;
 • свинець;
 • магній;
 • нікель;
 • титан;
 • олово;
 • цинк.

Дорогоцінні метали

Саме так, мова в даному випадку не йде про ювелірні вироби, які здають, наприклад, в ломбарди. Справа в тому, що велика кількість електроніки та устаткування (особливо, високотехнологічного) потребує саме дорогоцінних металів — без них обладнання не буде адекватно працювати. А, після закінчення терміну роботи, дорогі метали відділяють і використовують знову.