Прийом металобрухту в Ужгороді

Прийом металобрухту в Ужгороді.

КомпанияАдрес и маршрут на картеТелефон
(нажмите, чтобы позвонить)
ЗАКАРПАТВТОРМЕТвул. Романа Шухевича, 58
0312221535

Для чого саме зараз здають метал у прийом металобрухту Ужгород – які причини є для цього. В тому числі, з наглядним прикладом, а не тільки теоретично. Основні види металобрухту.

Тема захисту навколишнього середовища зараз є дуже актуальною. Відповідні заклики зараз звучать практично звідусіль. У тому числі вони містять у собі багато порад не до політиків чи власників заводів, а саме до звичайних людей. Це, наприклад, розумне (а не надмірне) споживання товарів та сортування сміття там, де це актуально.

Ще одна дія (про яку, до речі, часто забувають) стосується підприємств, бізнес яких — це прийом металобрухту Ужгород. Саме туди (а не на смітник) потрібно відносити (чи відвозити) усі металеві предмети, які вже не є потрібними.

Средние цены на металлолом в Украине

МеталлЦена
Черный металл7,1 грн/кг
Медь230 грн/кг
Бронза, латунь135 грн/кг
Латунь, стружка125 грн/кг
Алюминий40 грн/кг
Нержавейка45 грн/кг
Свинец40 грн/кг
В таблице показаны средние цены на лом металлов по Украине состоянием на 16 февраля 2022 года. В каждом конкретном пункте приема они могут отличаться в одну или другую сторону.

Причини використання металобрухту

  • екологічна;
  • екологічна.

Що стосується першої причини, то саме вторинна переробка, в тому числі, різноманітних металів дуже і дуже корисна для нашої планети, яку, до того ж, ще потрібно залишити нащадкам.

Приміром, людина потрапила у ДТП і зім’яла у свого автомобіля переднє крило. Його можна було б виправити на звалище, площа якого би зростала і зростала. А таких звалищ у нас. нажаль, чимало, и далеко не всі, доречі, є легальними (офіційно облаштованими).

Але якщо це саме крило потрапить до пункту прийому металобрухту в Ужгороді, то гнити на звалищі йому вже не доведеться -і це є дуже добре.

Друга причина вже не стосується турботи про стан навколишнього середовища. Тут вже працює лише калькулятор — і нічого крім нього. Якщо дуже просто, то використання металлолому в Ужгороді та усіх інших місцях — це є значно вигідніше для металургійного підприємства, аніж виробляти метал повністю «з нуля» (тобто, з сировини, якою для чавуна, приміром, є відповідна руда).

Саме тому, коли з якихось причин брухту не вистачає, то ціни на готову продукцію можуть значно зростати — бо зростає відповідно і собівартість.

Види металобрухту

Можливо, хтось думає, що ціна будь-якого непотрібного металу, що принесли до пункту, є однаковою. Це твердження ніяк не відповідає дійсності. А серед основних видів:

  • брухт чорних металів (чавун, сталь);
  • кольорових металів (мідь, алюміній, свинець та багато інших);
  • брухт дорогоцінних металів.

Але і це зовсім не все. Коли справа йде про прийом металобрухту, ціна за кг залежить також від його виду, що визначається відповідним державним стандартом. При отриманні, співробітник пункту прийому відносить брухт до одного з таких видів. Щоправда, точно зробити це не завжди є можливим, тому вже після того, коли брухт с пунктів потрапляє далі, за ланцюжком, він проходить додаткове сортування. Це робиться в першу чергу для того, щоб у готовому металі було як можна менше сторонніх домішок.