прийом металобрухту Луцьк

Прийом металобрухту в Луцьку.

КомпанияАдрес и маршрут на картеТелефон (нажмите чтобы позвонить)
ЄвростарПеремоги 30 0979085996, 0958742173
Євро-ВЗапорізька 370673824006
Прийом металувул. Тараса Бульби-Боровця (кол. Лазо) 17 0505580915, 0989632366
ВторметсервісМолодо-
гвардійська 2
0503165139
Волинь-ЛомІндустріальна, 2Б0969551174

Деякі метали знаходяться практично на поверхні землі чи на дуже глибоко, у «готовому» вигляді. Для отримання інших треба докласти чимало зусиль. Запаси одних металів є дуже великими, а інших на планеті зовсім невелика кількість. Саме тому в деяких пунктах здійснюють прийом металобрухту в Луцьку.

Средние цены на металлолом в Украине

МеталлЦена
Черный металл7,1 грн/кг
Медь230 грн/кг
Бронза, латунь135 грн/кг
Латунь, стружка125 грн/кг
Алюминий40 грн/кг
Нержавейка45 грн/кг
Свинец40 грн/кг
В таблице показаны средние цены на лом металлов по Украине состоянием на 16 февраля 2022 года. В каждом конкретном пункте приема они могут отличаться в одну или другую сторону.

Але практично усі метали об’єднує те, що людство не знайшло їм адекватної заміни — навіть у вигляді якихось видів пластмас. Також метал (на відміну від того ж пластику) відносно просто переробляти.

Чому треба здавати метали на переробку

  • екологічність;
  • економічний зиск.

Щодо першого пункту, то мало хто буде сперечатися з твердженням, що здавання металобрухту у Луцьку позитивно впливає на екологічну ситуацію не лише у нашій країні, а і в усьому світі. Не потрібно викидати брухт на сміттєзвалища, значно збільшуючи таким чином їх площу. Адже ситуація зі звалищами в Україні насправді є близькою до катастрофічної.

Ціни на металобрухт у Луцьку.

Але не треба думати, що збір металобрухту — це свого роду благодійність. Зовсім ні. Це бізнес. Металолом у Луцьку та будь-де ще має свою ціну. Звичайно, що у роздрібних пунктах вона значно нижче, аніж та сума, яку платить безпосередньо кінцевій споживач.

Адже справа у розмірах партій. Збирати дрібну кількість у десятків тисяч клієнтів по кілограму чи десять значно важче, аніж одразу отримати партію з десятків, сотень, чи навіть тисяч тонн.

Металургійні гіганти споживають брухт дуже активно. Вторинна сировина є невід’ємною частиною технологічного процесу. Без неї собівартість (та, відповідно, роздрібна ціна) готової продукції (металу) була б значно вищою, аніж є зараз. Також металобрухт ціна за кг Луцьк залежить, в першу чергу, від його класу та виду.

Який металобрухт приймають у Луцьку

  • чорний;
  • кольоровий;
  • дорогоцінний.

Найчастіше до пунктів прийому, які розташовані, у тому числі, в Луцьку, приносять саме чорний метал. Так, за кожен його кілограм приймальники пропонують значно менше грошей, аніж за таку ж кількість кольорового, чи, тим більше, дорогоцінного металу.

Але є причина такої популярності у тих, хто здає «чермет». Це — легкість її знаходження, та чимала вага виробів. Наприклад, зараз чимало людей замінює у своїх домівках старі, вкрай неефективні, радіатори опалення (батареї) на нові, які є сучасними.

А що робити зі старими, зробленими з чавуну? Найчастіше, просто ставлять біля найближчих баків для сміття у дворі, звідки їх з задоволенням забирають вже інші особи — для того, щоб віднести у спеціалізований пункт прийому металобрухту в Луцьку. Одна секція – це вже 7.5 кг. Тобто, стандартна батарея, що складається з семи елементів, важить цілих 50 кг! Досить багато, чи не так?