металобрухт в Коломиї

Прийом металобрухту в Коломиї

КомпанияАдрес и маршрут на картеТелефон (нажмите чтобы позвонить)
ПП ВТФ "ДОК"вул. Симоненка, 2/10677274838
ТОВ "Укрметгруп"вул. Симоненка, 20958606031
Вторчермет-0973096321
Михайло-0978355675

Ще з давніх-давен людина навчилася добувати метали. Деякі з них знаходяться просто на поверхні землі у «готовому» вигляді. Для отримання інших потрібно дуже багато працювати.

Але,на щастя, метали можна (і, навіть потрібно) використовувати повторно.

Така можливість зараз є. Для цього і працюють пункти прийому металобрухту в Коломиї. Вони готові платити за будь-який з видів брухту, який привозять (чи приносять) в ці точки.

Средние цены на металлолом в Украине

МеталлЦена
Черный металл7,1 грн/кг
Медь230 грн/кг
Бронза, латунь135 грн/кг
Латунь, стружка125 грн/кг
Алюминий40 грн/кг
Нержавейка45 грн/кг
Свинец40 грн/кг
В таблице показаны средние цены на лом металлов по Украине состоянием на 16 февраля 2022 года. В каждом конкретном пункте приема они могут отличаться в одну или другую сторону.

Чому треба здавати металобрухт в Коломиї

По-перше, це допомагає очистити наше навколишнє середовище від сміття. Адже зовсім не секрет, що на звалищах, серед іншого сміття, є чимало предметів, зроблених з металів. Якщо все це переробляти, то можна зробити так, що наповненість звалищ буде значно менше.

По-друге, це вигідно. Щоби виробити метал «з нуля», треба докласти вкрай багато зусиль — приміром, видобути руду, а потім привезти її на металургійний комбінат, де вже безпосередньо налагоджене виробництво. Не секрет, що всі ці етапи (особливо, металургійній) потребують дуже і дуже багато ресурсів (особливо, води і електроенергії), які зараз коштують дуже дорого — і ціни продовжують зростати.

Водночас, отримання металу не з руди, а з вторинної сировини (тобто, брухту) коштує небагато менше. Якщо додати один до одного усі складники готового металу (ціна металобрухту в Коломиї, транспортування, переплавлення тощо), то ця сума буде значно меншою, аніж та, якої вартує виготовлення металу з руди.

Також, можна впевнено казати, що таким чином ми зможемо залишити корисні копалини (ту ж руду) нашим нащадкам. Так, кількість цих ресурсів у світі досить велика. Але вона має свій кінець. Використання металобрухту допоможе значно відтягнути цю неминучу подію.

Основні види металобрухту

  • чорниий;
  • кольоровий.

Чорний металобрухт є дуже популярним у нашій країні. Ціна такого металолому в Коломиї є невисокою. Тобто, треба принести чималу кількість, щоб отримати якусь значущу суму грошей. Проте, є й позитивний момент. Чорного металу чимало практично всюди. Приміром, люди зараз активно відмовляються від ванн, виготовлених ще при Радянському Союзі. Натомість ставлять в свої домівки сучасні ванни, зроблені з полімерних матеріалів чи, взагалі душові кабіни. Старі ванни важать дуже багато — їх раді бачити у прийомі металобрухту в Коломиї та інших містах нашої країни.

Що стосується кольорових металів, то це, в першу чергу, мідь і алюміній. А вже за ними (якщо враховувати популярність) йдуть олово, свинець та багато інших. Ціна такого металобрухту значно вища, аніж у чорних аналогів.