металобрухт Чернівці

Прийом металолому в Чернівцях

КомпанияАдрес и маршрут на картеТелефон (нажмите чтобы позвонить)
ДАСОР (територія Хімзаводу)вул. Я. Мудрого 35 0503775977 , 0982572255 , 0952085444,
Вторчерметвул. Лугова, 9 0502399112
ТОВ "Вторпром"вул. Прутська, 6 0372552479
Прийом металувул. Заводська, 11в 0503745406
ТОВ "Брухтпостач"вул. Миколаївська, 34д0980061100
Пункт прийому-0951064193
Металолом-0668683286

Люди навчилися видобувати різноманітні метали вже у досить давній час. Це стало відомо завдяки вченим. Вони знайшли металеві предмети (приміром, знаряддя праці та інші). Також на малюнках, що залишили давні люди, можна побачити, в тому числі, сам процес виготовлення цих предметів.

З часом людство також отримало технології не просто видобування металів, але й їх повторного використання. Поступово сформувалася величезна кількість пунктів прийому металолому в Черновцах та інших містах нашої країни і, взагалі, практично всього світу.

Средние цены на металлолом в Украине

МеталлЦена
Черный металл7,1 грн/кг
Медь230 грн/кг
Бронза, латунь135 грн/кг
Латунь, стружка125 грн/кг
Алюминий40 грн/кг
Нержавейка45 грн/кг
Свинец40 грн/кг
В таблице показаны средние цены на лом металлов по Украине состоянием на 16 февраля 2022 года. В каждом конкретном пункте приема они могут отличаться в одну или другую сторону.

Від чого залежить ціна металобрухту у Чернівцях

Скільки конкретно дадуть за металолом Чернівці? Не можна сказали «взагалі», мов у вакуумі. Існують чіткі критерії, якими повинен керуватися кожен, хто приймає металобрухт. Серед таких:

  • кількість брухту у одній партії;
  • наявність та відсоток сторонніх домішок у сплаві;
  • наявність корозії, забруднень (наприклад, фарби), слідів паяльного інструменту;
  • габарити шматків (чим більше — тим краще).

Щодо першого пункту у цьому переліку, то залежність тут найпряміша. Припустимо, хтось приніс до пункту прийому металолому в Чернівцях п’ять кілограмів якихось мідних виробів. Це є дуже малим роздрібом. Але у випадку, коли буде не п’ять кілограмів, а п’ятсот, тонна чи декілька тон, ціна на мідь в Чернівцях стане набагато вищою. В тому числі і тому, що витрати часу та інших ресурсів на приймання такої кількості міді будуть нижче.

Так працює цей ринок. Невеликі пункти прийому металобрухту збирають цінну сировину у будь-кого, хто забажає принести, а потім здають отриманий брухт вже далі «угору». І так — поки цей товар, після детального сортування, не потрапить до величезного металургійного комбінату (приміром, Запоріжсталі), де його вже переплавлять, щоб отримати новий метал, не витрачаючи для цього руди (яка на разі коштує недешево).

Види металобрухту

Є чимало класифікаций. В тому числі — досить детальних, які використовуються професіоналами у їх роботі. Але основних видів — три:

  • чорний;
  • кольоровий;
  • дорогоцінний.

Щодо останнього пункту, треба сказати, що це зовсім не тільки ювелірні вироби. Справа в тому, що багато електронних приладів містить у собі саме дорогоцінні метали, обійтись без яких на всі сто відсотків поки що не вдається (хоча, спроби, звичайно, постійно тривають — це б зекономило чимало коштів як державі, так і приватним особам).

Твердження, що їх кількість у будь-якому такому приладі зовсім невелика, є вірним. Але і ціни прийому у даному випадку вказуються за кожен отриманий грам, а не кілограм, як з чорними чи кольоровими металами.