прийом макулатури в Ужгороді

Прийом макулатури в Ужгороді

КомпанияАдрес и маршрут на картеТелефон
(нажмите, чтобы позвонить)
Станція заготівлі вторсировини "Проектна, 3"вулиця Проектна, 3, Ужгород
0502821862
ФОП Якимець-0955785257

Ми у повсякденному житті використовуємо дуже багато паперу. Наприклад, стакан, з якого п’ємо каву на вулиці. Чи пакет для молока. Чи, скажімо, коробка для пральної машини. Не кажучи вже про різноманітні документи, далеко не всі з яких наразі можна замінити електронними аналогами. Все це — папір, який можна здати.

У такого матеріалу є багато переваг. Але для його виробництва використовується деревина — і це вкрай важливо. Так, дерево можна виростити, проте цей процес займає багато років. Тому треба якомога більше здавати використаний папір у переробку, щоби можна було вирубувати менше дерев і, таким чином, зберегти ліси для нас і наступних поколінь, що будуть жити на Землі. І дуже добре, що прийом макулатури в місті Ужгород зараз є досить розвиненим.

Пунктів, куди можна принести папір, багато. Вони виконують функцію посередника, збираючи невеликі партії макулатури у здавачів і відвозячи вже безпосередньо на підприємство, що займається переробкою.

Категорії макулатури для здачі в Ужгороді

Зазвичай вся макулатура в Ужгороді здається у пункті за однією (фіксованою) ціною за кожен кілограм ваги. Вона є досить невеликою, проте ця макулатура ціна включає в себе не тільки витрати на утримання самого пункту (освітлення, заробітна платня, податки та інше), але і подальше сортування. Професіонали, що працюють в цьому бізнесі, розділяють макулатуру на три основні категорії, відповідно до якості.

  • А — найкраща сировина для переробки. Це білий папір (в тому числі, а з лінуванням, мішки, що складаються тільки з паперу (без фольги та подібних матеріалів) та відходи, що залишаються від виробництва подібних предметів).
  • Б — друга категорія за якістю. Це книги, журнали та подібна їм біла друкарська продукція без палітурок, гофрокартон (який, до речі, є досить важким), звичайний картон, в тому числі, з друком, різноманітні документи, що були видані саме на білому папері).
  • В — сировина найнижчої якості. Проте, в прийом макулатури Ужгород можна здати і її. Дана категорія включає, в тому числі, кольоровий картон, кольорові книги і журнали, втулки від одноразових рушників та туалетного паперу, картон з армуванням та просоченням.

Що не можна здавати

  • Касові чеки, виконані на термопапері. В ньому немає целюлози, для переробки такий матеріал не придатний.
  • Лотки для яєць.
  • Туалетний папір, рушники, серветки.
  • Одноразовий паперовий посуд (стаканчики, тарілки).
  • Макулатуру з брудом, що, зазвичай, зібрана на звалищах.

Також часто відмовляють у прийомі тари типу тетра-парк, тетра-брік та тетра-фіно. Для розділення такого картону на шари потрібне дороге обладнання, якого в Україні вкрай мало.