прийом макулатури рівне

Прийом макулатури в Рівному.

КомпанияАдрес и маршрут на картеТелефон (нажмите чтобы позвонить)
ВВ Партнервул. Курчатова, 320503752505, 0675558055
Укрвторресурсвул. Боярка, 280980284545, 0673106008
ЕКОКОНВЕРСІвул. Новодвірська, 112а0963883900
Прийом макулатурипр. Робітничий, 5 0968949535
Тетяна-0662280325
Діма-0961793350

Людина навчилася виробляти папір з дуже давніх часів. Батьківщиною паперу у сучасному розумінні вважається Китай. Зараз без паперу неможливо навіть уявити нормального життя. Людина вдома користується серветками і туалетним папером, виходить на вулицю, замовляє каву (знову ж таки у паперовій склянці), купує у транспорті паперовий квиток на проїзд, на роботі підписує чи видає документи і так далі. Усюди папір!

У такого матеріалу є чимало переваг перед іншими (у першу чергу, пластиком). Але якомога більше паперу треба піддавати вторинній переробці. Тим більше, що з багатьма його видами це виходить досить-таки непогано.

Що таке макулатура

Взагалі, макулатура у місті Рівне — це будь-який папір, який вже не використовують за його прямим призначенням, а віддають для подальшої переробки.

Наприклад, людина придбала газету і читає її. У той момент, коли газета вже не є потрібною і потрапляє до спеціалізованого пункту прийому макулатури у Рівному чи іншому місті, вона вже стає макулатурою.

Але, важливо знати, що збирати макулатуру на звалищах за діючими санітарно-гігієнічними нормами заборонено, щоб, навіть після складного процесу переробки, шкідливі бактерії, яких на звалищах чимало не потрапили до людини і не викликали серйозні захворювання.

Види макулатури

Для багатьох людей весь папір у пунктах є однаковим. Але професіонали, що працюють у цій сфері, вважають інакше. За класифікацією, що затверджена і широко використовується, уся макулатура ділиться на три основні категорії, які позначаються великими літерами кирилиці: А, Б, В.

Категорія А має найвищий ступінь придатності для подальшої переробки — адже це і є найважливіше для вторинної сировини. У першу чергу це білий папір — лінований чи ні. Також це мішки (головне, щоб без просочення і армування), пакувальний, шпагатний і інший папір та його відходи.

Ціна такої макулатури у Рівному і не тільки, звичайно, також є максимальною (з урахуванням ваги конкретної привезеної партії, звісно).

Категорія Б зустрічається найчастіше. У пункти прийому здають, приміром, дуже багато гофрокартону. Цей матеріал використовується для пакування великої техніки (блоки кондиціонерів, телевізори, холодильники).

Книги, документи та інша подібна продукція, що видана на білому папері — це теж Б-категорія. Головне — перед здачею відділити корінці і палітурки. Справа в тому що їх не переробляють разом з макулатурою, це взагалі не папір.

До категорії В належить уся макулатура, що не відноситься до А і Б. Насамперед, це кольоровий папір і картон, а також картонні втулки і гільзи. Приміром — від туалетного паперу.