Прием макулатуры

Прийом макулатури в Чернівцях.

КомпанияАдрес и маршрут на картеТелефон (нажмите чтобы позвонить)
УТОСЕнтузіастів, 50509033004
ФОП Чмильвул. Лугова 11б0505372378, 0679583277
ПП КантемирЯрослава Мудрого 35а0957847421, 0507024600
Вторресурсвул. Головна, 140а0505979757
Владислав-0990739523

Вважається, що папір, у тому розумінні, яке люди вкладають в це слово, був винайдений у Китаї, у 106 році нашої ери, людиною на ім’я Цай Лунь. До цього часу люди також використовували подібні матеріали — наприклад, папірус чи бересту.

З 1806 році папір виробляється вже не вручну, а на спеціальних машинах. Відповідно, значно збільшилися об’єми та знизилася ціна. Також, у паперу є величезні переваги перед пластмасою з точки зору екологічності. Папір розпадається значно швидше і, на додачу, його можна використовувати повторно. Звичайно, не просто по декілька разів, а після відповідної переробки, але факт залишається фактом.

Цінність макулатури у Чернівцях для бізнесу

Прийом макулатури як у Чернівцях, так і будь-де у нашій країні — це не благодійність, а також нормальний бізнес. Використання вторинної сировини вигідно для виробників паперової продукції. І вони згодні оплачувати макулатуру у Чернівцях, і не тільки. Ціна, звичайно, буде значно вище, аніж у пунктах на вулицях міста чи у промислових зонах. Але мова йде про дуже великі партії і, що теж вкрай важливо, постійні і ритмічні поставки.

Наприклад, завод, який виробляє туалетний папір, потребує, щоби макулатура Чернівці постачалася у кількості (умовно) ста тон на день. Якщо привезуть менше — виробничі потужності будуть завантажені не повністю, і, відповідно, зірвуться контакти з покупцями готової продукції. Це вже загрожує санкціями, згідно з угодами, а також втрати ділової репутації як надійного партнера.

До того ж, пункти прийому, як правило, збирають у клієнтів дуже дрібними партіями усю макулатуру, проводячи лише поверхневе, а не детальне, сортування. Виробники паперу, в свою чергу, купують макулатуру саме тої чи іншої категорії — це обумовлено продукцією, яка потім з такої сировини буде виготовлена.

Категорії макулатури

Вони позначаються першими буквами алфавіту — для спрощення.

  • А;
  • Б;
  • В.

Категорія А — це найякісніша макулатура.. Саме тому її ціна вища, ніж у Б и В. До неї відносять, у першу чергу, білий папір (лінований і ні), а також мішки з нього).

Категорія Б зустрічається найчастіше серед трьох. Гофрокартон — її яскравий представник. Він є пакувальнім матеріалом для великої побутової техніки, захищаючи вміст коробки від невеликих за силою ударів чи подряпин. Також Б — це інший картон (крім армованого чи просоченого) і документи (в тому числі, архівні), що виготовлені на білому папері. Уся решта макулатури (крім тієї, яку здавати взагалі не можна за правилами) відноситься до категорії В. Її якість (і, відповідно, ціна) є найнижчими у даному переліку.